Wc02

  • wc kabinler

Wc ve Duş kabinler firmamız tarafından yeni nesil ve çağdaş tasarım anlayışı ile üretilmektedir.

Firmamızda üretilen wc ve duş kabinler kalitesi, estetiği, uzun ömürlü yapısı ve yüksek izolasyonuyla portatif yaşam alanlarının yeni tercihi haline gelmiştir.

Özel kaplamaları ile yüksek ısı ve ses izolasyonu sağlayan wc ve duş kabinler metal karkas yapısında üretilmektedir.

Standart ölçülere göre daha geniş olarak üretilen wc ve duş kabinler görkemli, şık, estetik ve ekonomiktir.

wc ve duş kabinler modüler yapı özellikleri ile farklı mekanlara transfer imkanı da sunmaktadır.

Wc ve Duş kabinler, estetik ve ergonomik kullanım özelliğine sahip yapısıyla şehrin tüm alanlarına güzellik katar.

Firmamızda üretilen wc ve duş kabinler farklı ihtiyaçlar için fonksiyonel kullanım özelliği sunmaktadır.

Firmamız müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak wc ve duş kabin üretimini gerçekleştirmektedir.

Wc ve Duş kabinler istenildiği takdirde çatısı ile birlikte imal edilebilmektedir. Bu nedenle metropol kabinler tıpkı bir ev görünümünde olmaktadır. Ürünlerimizi kullandığınız alanlarda dikkatleri üzerinize çekeceğinizden emin olabilirsiniz.

 

Kabinlerimizin Genel özellikleri

GENEL TANIM

Yayla Kabin firmamız üretiminde Metropol kabin, Sandviç kabin, Wc ve Duş kabinleri ve özel üretim kabin çeşitleri yer almaktadır, standart ölçülerde ve müşteri kullanım alanına göre opsiyonel ölçülerde üretim yapılmaktadır.

İÇ VE DIŞ DUVALAR

40 mm kalınlıkta 16 dansite strafor köpükle ısı ve ses izolasyonludur. İki çeşit sandviç panel kullanılmaktadır.
1-İç ve dış boyalı sac arasında strafor köpük.
2-Dış 9002 boyalı sac, iç pvc beyaz lambri ve arasında strafor köpük.

TABAN

20X40X1,20 m, kalınlıkta boyalı profillerle iç karkas yapılır. 20x40x1,20 m kalınlıkta boyalı profillerle dış kayıt sistemi dönülerek oluşturulur.

ALT TABAN KAPLAMASI

14 mm çimentolu yapı levha üzerine (Bu levha; yanmaya, çürümeye, küflenmeye, koku yapmayan ve darbe dayanımı yüksektir.) ısı yalıtımı ve silinebilirlik katması için pvc mineflo döşenir.

TAVAN

Tavan kaplamalarında  beyaz pvc lambri kullanılmaktadır.

ÇATI KAPLAMA VE YALITIMI

Tavan kaplamalarında  beyaz pvc lambri kullanılmaktadır.

Yalıtımı için, 16 dansite strafor köpükle sağlanır.

KAPI

71×185 cm ölçülerinde dıştan takılan, dışa açılan alüminyum ve pvc kapı kullanılır. Kapı üstü 4 mm kalınlıkta düz camdır. Kapı altı kesilen panelden çıkan sandviç paneldir. Kol ve kilit bulunmaktadır. BRL, İTO, DAF ve CNS markaları tercih edilir.

PENCERELER

Alüminyum çerçeveden ve plastik cam fitilleriyle sızdırmazlık engelli 4 mm kalınlıkta tamperli cam kullanılmaktadır. İki çeşit cam modeli vardır. Sabit cam ve hareketli camdır. Standart kabinlerde hareketli camlar aşağı ve yukarı açılarak kullanılır.

ELEKTRİK TESİSATI

Sıva üstü kablo kanallı olup, standart kabinlerde anahtar, topraklı priz, 16 amper sigorta, sigorta kutusu ve dıştan bağlantı yapılması için buat kutusu mevcuttur. Tavan gloplarda aydınlatması yapılmaktadır.

DIŞ KENAR VE DİREK KAPAMALAR

Özel şekillendirilmiş 1,2 mm 9002 boyalı saçtan yapılmıştır. Kabine bütünlük ve görsellikle beraber yağmur suyu tahliye görevi yapmaktadır.

RENK

Standart üretimlerde ana gövde Raal 9002 kırık beyazdır. Direk kapamalar ve kenar kapama renkleri olarak (Raal 9002 kırık beyaz, boncuk mavisi, 3020 bayrak kırmızısı, siyah Raal 1019 ve açık yeşil renk kullanılmaktadır.

KALDIRMA SİSTEMİ

Dört köşeye monte edilmiş kaldırma mapalarına, eşit mesafeli halatların kilitler yardımı ile bağlanarak yükleme ve indirme işlemi yapılmalıdır. Kabinler tek katlı kullanımlar içindir.